Tranko Buskas Genellikle anksiyete, gerginlik, sıkıntılı bir ruh hali ve strese bağlı durumlardan sonra ortaya çıkan kramplar için kullanılan bir ilaçtır. Ayrıca mide, sindirim sistemi, bağırsak ve adet krampları gibi hastalıklarda da kullanılmaktadır. Kırmızı reçete ile verilen bu ilaç mutlaka doktor gözetiminde ve belirli dozlarda kullanılmalıdır. Doktor tavsiyesi dışında kullanılır Tranko Buskas Zehirlenmeye yol açabilir, farklı komplikasyonlara neden olabilir ve aşırı kullanım nedeniyle son derece tehlikelidir. Ayrıca bu bağımlılık yapıcı ilaç, hastanın bilinçsizliği ve kendisine vereceği karar üzerine kullanılmamalıdır.

Tranko buskaşi Nedir? Tranko Buskas Nedir?

Tranko BuskasTuruncu renkli, yuvarlak ve tablet formunda bir ilaçtır. Medazepam içeriği sayesinde kaygı giderici ve kas gevşetici özelliklere sahiptir. Özellikle karın bölgesinde kramplara karşı kullanılan reçeteli bir ilaçtır.

Tranko buskas tablet ne zaman kullanılır?

Tranko buskaşi hangi hastalıkta kullanılır?

Sadece doktor tavsiyesi ile kullanılması gereken Tranko Buskas ağızdan alınan bir ilaçtır. Genellikle yemeklerden önce alınan bu ilaç 1-2 saat içinde etkisini gösterir. Tranko Buskas Mide ekşimesi ve kramplara karşı daha çok kullanır. Safra yollarındaki kramplara ve şişliklere de iyi gelir. Ancak bu ilaç sadece bu rahatsızlıklarda değil, tedavi aşamasında hastaların birçok farklı şikayetlerinden sonra da kullanılmaktadır.
Tranko Buskas Kadınlarda oldukça yaygın olan ağrılı adet dönemlerinde kullanılabilir. Ortaya çıkan adet öncesi gerginliğin yanı sıra adet dönemi semptomlarının kesilmesi gibi hastalıklarda kullanılmaktadır. Tranko Buskas, psikolojik travmalara bağlı oluşan bağırsak spazmlarında da hekim tarafından reçete edilir.
Bu ilaçlar bazen hıçkırıkları azaltmak için verilir. Tranko buskaşi, 65 yaş üstü kişilere düşük dozlarda veriliyor. Bu ilacın kullanımına ek olarak ani görünümde hastalık kısa tutulmalıdır. Kronik hastalıkta doz, hastanın rahatsızlığına göre hekim tarafından ayarlanmalıdır. İlacın dozajı ile ilgili herhangi bir sorun olması durumunda doktora başvurulmalıdır.

Tranko Buskaların Yan Etkileri

Tranko buskaşi doktor tavsiyesi Dışarıda kullanıldığında ciddi semptomlara neden olabilir. Tranko buskaşi yan etkileri Ağız kuruluğu, bağırsak hareketlerinde azalma, solunum düzensizliği, deri döküntüsü, görme bozuklukları, solunum bozuklukları gibi sorunlar vardır. Bu tür yan etkiler hemen kurşunda bir doktora danışmak için gereklidir.

Hamile kadınlar ve emziren anneler Tranko buskaşi kullanabilir mi?

Tranko Buskas anne adayları veya emziren anneler tarafından kullanılması tavsiye edilmez. gebe kalan veya hamile kalan kadınların ilacı bırakması gerektiğini öğrenmişler ve doğrudan doktor bilgilendirmesi gerekmektedir. Ayrıca Tranko Buskas dışında kullanılan diğer ilaçlar hakkında da doktor bilgilendirilmelidir.